آزادی زندانی محکوم به قصاص پس از ۱۶ سال + سرانجام شکایت از جیم کری – مالتی سرچ

خبرگزاری مهر:‌ محمدعازم کدخدایی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: یک زندانی زندان چابهار که به جرم قتل عمد در انتظار اجرای حکم قصاص بود با پیگیری‌های بی وقفه رئیس و مددکاران زندان چابهار و مساعدت یکی از خیرین پس از تحمل ۱۶ سال حبس از زندان آزاد شد
وی افزود: این زندانی به همت کارگروه ویژه ای که به منظور اخذ رضایت از اولیای دم در زندان چابهار با حضور رئیس اداره زندان چابهار، مدیر سازمان حمایت از زندانیان و مددکاران تشکیل شده است، از زندان آزاد شد.

رئیس زندان چابهار خاطرنشان کرد: همچنین در راستای اجرای سیاست های قوه قضائیه و سازمان زندان ها و دستورالعمل های موجود مبنی بر کاهش جمعیت کیفری و اخذ رضایت از شاکیان، اقدامات لازم در خصوص فراهم کردن زمینه اخذ رضایت از اولیای دم و آزادی زندانیان محکوم به قصاص همچنان با تشکیل این کارگروه ویژه ادامه دارد.

خبرگزاری مهر:‌ محمدعازم کدخدایی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: یک زندانی زندان چابهار که به جرم قتل عمد در انتظار اجرای حکم قصاص بود با پیگیری‌های بی وقفه رئیس و مددکاران زندان چابهار و مساعدت یکی از خیرین پس از تحمل ۱۶ سال حبس از زندان آزاد شد.
وی با اشاره به اینکه این زندانی در مدت اقامتش در زندان چابهار از اخلاق و رفتار خوبی برخوردار بود، تصریح کرد: زندانی «الف – ب» که به جرم قتل عمد در انتظار اجرای حکم قصاص بود با پیگیری‌های انجام شده و اخذ رضایت از اولیای دم پس از ۱۶ سال تحمل حبس به آغوش گرم خانواده بازگشت.

——————-
 خبرآنلاین: پرونده بررسی نقش جیم کری در خودکشی نامزد سابقش مختومه شد.

جیم کری قرار بود در دادگاه برای بررسی خودکشی نامزد سابقش شرکت کند
کاتریونا وایت نامزد سابق جیم کری سپتامبر سال ۲۰۱۵ بر اثر مصرف بیش از اندازه داروهای مخدر درگذشت. کمدین سرشناس سینمای آمریکا شکایت خانواده نامزد سابقش را تلاشی بی‌رحمانه برای سوءاستفاده توصیف کرده بود. او گفته بود: «امیدوارم روزی برسد که آن‌ها دست از تلاش برای سود بردن از این رویداد بردارند و اجازه دهند روح او به آرامش برسد.»

وایت در ۳۰ سالگی دست به خودکشی زد. او از سال ۲۰۱۲ با جیم کری در رابطه بود. جیم کری پس از مرگ وایت از شکنندگی بسیار زیاد او سخن گفت و در مراسم خاکسپاری او شرکت کرد.

 خبرآنلاین: پرونده بررسی نقش جیم کری در خودکشی نامزد سابقش مختومه شد.
وکیل کری درباره مختومه شدن پرونده گفت: «بر اساس چیزی که من می‌دانم پرونده مختومه شده است و من چیز بیشتری برای گفتن ندارم.»

جیم کری قرار بود در دادگاه برای بررسی خودکشی نامزد سابقش شرکت کند. این دادگاه که با شکایت مادر نامزد سابقش جیم کری بنا بود چند ماه دیگر برگزار شود،‌ مختومه شد و شکایت علیه این بازیگر رد شد.

مادر کاتریونا وایت مدعی شد که بازیگر «ماسک» با تهیه نسخه غیرقانونی با نام جعلی برای نامزدش در خودکشی او نقش داشت. پزشکی قانونی رسما دلیل مرگ را خودکشی اعلام کرده بود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *