آمار ضعیف لیونل مسی در کورنیا + فیلم: اگر انسان‌ها خصوصیاتی مشابهِ سگ‌ها داشتند – مالتی سرچ

ایسنا: ‌به نقل از آس، لیونل مسی به همراه بارسلونا امشب (یک‌شنبه) برابر اسپانیول قرار می‌گیرد. مهاجم آرژانتینی در ۳۰ بازی ۲۱ گل مقابل تیم کاتالانی به ثمر رسانده است (در همه رقابت‌ها)
دروازه‌بان ‌اسپانیول با وجود درخشش در کوپا دل ری، در لالیگا خوش شانس نبود و ۶ بار دروازه‌اش برابر سویا ولگانس باز شد. ضعف خط دفاعی تیم کاتالانی باعث رقم خوردن چنین گل‌هایی شد. لوییس امیدوار است خط دفاعی در دیدار امروز کم‌تر اشتباه کند و اجازه ندهد مسی برای سومین‌بار در کورنیا گلزنی کند.

مسی در حالی برابر دیگو لوپس (دروازه بان اسپانیول) قرار خواهد گرفت که دو هفته‌ پیش در مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری پنالتی‌اش را مهار کرده بود. این موضوع به ‌اسپانیول کمک کرد تا پس از ۹ سال فاتح داربی کاتالونیا شود.

ایسنا: ‌به نقل از آس، لیونل مسی به همراه بارسلونا امشب (یک‌شنبه) برابر اسپانیول قرار می‌گیرد. مهاجم آرژانتینی در ۳۰ بازی ۲۱ گل مقابل تیم کاتالانی به ثمر رسانده است (در همه رقابت‌ها). اسپانیول ششمین تیمی است که مسی بیش از همه دروازه‌شان را باز کرده است. این تیم پشت سر سویا (۲۹ گل)، اتلتیکومادرید (۲۷ گل)، رئال مادرید (۲۵ گل)، والنسیا (۲۴ گل)، اتلتیک بیلبائو (۲۳ گل) و اوساسونا (۲۳ گل) قرار دارد.
از ۲۱ گلی که ستاره آرژانتینی به ثمر رسانده است، ۱۸ گل در نوکمپ بوده است. او دوبار در ورزشگاه کورنیا ال پرات و یک بار در الیمپیکو لوییس کمپانیس گلزنی کرد. مهاجم بارسلونا در فصل ۱۴ – ۲۰۱۳ یک پنالتی‌ در پیروزی یک بر صفرشان در ورزشگاه کورنیا زد و سپس یک فصل بعد گل دوم تیمش را در یک بازی گروهی به ثمر رساند.

——————-

– احسان درخشنده: با اینکه انسان اشرف مخلوقات است و کسی نمی‌تواند منکر این قضیه شود، ولی نمی‌توان کتمان کرد که نژاد بشر، از لحاظ برخی ویژگی‌های فیزیکی و حواس شش‌گانه،‌ نسبت به سایر موجودات در سطحی پایین‌تر قرار دارد
 در صورت پخش نشدن ویدئو بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

فیلم: اگر انسان‌ها خصوصیاتی مشابهِ سگ‌ها داشتند 

چنانچه خواهان این هستید که در موردِ تفاوت‌های موجود بین سگ‌ها و انسان‌ها بیشتر بدانید،‌ تماشای ویدئوی زیر را از دست ندهید.

به عنوان مثال، سگ، به عنوان یکی از قدیمی‌ترین همراهان و همدم‌های زندگی بشری، در برخی ویژگی‌ها از آدمیزاد سَرتر است.  برای مقایسه‌ی بهترِ ویژگی‌های انسان‌ها و سگ‌ها، ویدئویی جالب تهیه گشته که به خوبی نشان می‌دهد، اگر انسان‌ها خصوصیاتی مشابهِ سگ‌ها داشتند، چه وضعی پیش‌ می‌آمد؟

– احسان درخشنده: با اینکه انسان اشرف مخلوقات است و کسی نمی‌تواند منکر این قضیه شود، ولی نمی‌توان کتمان کرد که نژاد بشر، از لحاظ برخی ویژگی‌های فیزیکی و حواس شش‌گانه،‌ نسبت به سایر موجودات در سطحی پایین‌تر قرار دارد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *