ادعای یک فرمانده نیروی هوایی آمریکا علیه ایران + تفاوت نرخ تبدیل شوت به گلِ مسی و رونالدو – مالتی سرچ

خبرگزاری تسنیم: به نقل از راشاتودی، یک فرمانده ارشد نیروی هوایی آمریکا مدی شد موشکی که شنبه هفته گذشته در نزدیکی فرودگاه ریاض مورد رهگیری قرار گرفته، از ایران و دارای نشانه هایی از این کشور بوده است
ائتلاف نظامی تحت رهبری عربستان با متهم کردن ایران به دست داشتن در این اقدام، به جمهوری اسلامی ایران هشدار داد. مقام‌های عربستان از جمله ولیعهد این کشور، آن را «اقدام جنگی» از سوی ایران توصیف کرده‌اند. 

این در حالی است که کاخ سفید در بیانیه‌ای روز چهارشنبه همراستا با ادعاهای مقام‌های سعودی بر نقش ایران در حمله موشکی ارتش یمن به فرودگاه تأکید اما سخنگوی وزارت خارجه آمریکا در ادعاهای طرف سعودی ابراز تردید کرد.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از راشاتودی، یک فرمانده ارشد نیروی هوایی آمریکا مدی شد موشکی که شنبه هفته گذشته در نزدیکی فرودگاه ریاض مورد رهگیری قرار گرفته، از ایران و دارای نشانه هایی از این کشور بوده است.

شنبه حدود ساعت هشت و ۲۰ دقیقه شنبه شب به وقت محلی صدای انفجار شدیدی در شمال فرودگاه ملک خالد شنیده شد.گروه انصار الله یمن متعاقب این حمله موشکی اعلام کرد این حمله با موفقیت به هدف برخورد کرده است در حالی که بنا به ادعاهای سعودی ها آنها موشک بالستیک شلیک شده از سوی انصار الله را در آسمان رهگیری و منهدم کرده‌اند.

——————-

ورزش سه: فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید در حال سپری کردن شرایط خوبی نیست و در فصل جاری لالیگا تنها موفق به زدن یک گل شده است
بدین ترتیب اگر هر ۵۰۷ ضربه بعدی لیونل مسی در لالیگا از دست برود با نرخ تبدیل شوت به گل رونالدو برابری خواهد کرد.

ورزش سه: فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید در حال سپری کردن شرایط خوبی نیست و در فصل جاری لالیگا تنها موفق به زدن یک گل شده است.

تفاوت نرخ تبدیل شوت به گلِ مسی و رونالدو

بی شک یکی از دلایل اصلی افت محسوس کهکشانی ها در نتیجه گیری، فاصله گرفتن رونالدو از روزهای اوج بوده اما نباید فراموش کرد که ستاره ۳۲ ساله لوس بلانکوس ۴ بازی ابتدایی لالیگا را از دست داد که نه تنها در آمار گلزنی او تاثیر داشت، بلکه از لحاظ روحی نیز در عملکرد این بازیکن شرایطی منفی ایجاد کرد.

اما از آن سو لیونل مسی در اوج بوده و موفق به زدن ۱۲ گل شده است. لیونل مسی از ۶۹ ضربه خود به سمت دروازه موفق به زدن این تعداد گل شده و رونالدو نیز تک گل خود را از بین ۴۸ ضربه به ثمر رسانده است.

پس بدین ترتیب، ۱۷٫۳۹ درصد ضربات ستاره بارسا تبدیل به گل شده اما رونالدو نرخ عجیب ۲ درصد را به ثبت رسانده است.

تفاوت نرخ تبدیل شوت به گلِ مسی و رونالدو

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *