تلاش مجدد باشگاه پرسپولیس برای دریافت پاسخ از دادگاه CAS + راز ناراحتی طاهری فاش شد – مالتی سرچ

خبرگزاری مهر: باشگاه پرسپولیس هچنان منتظر پاسخ دادگاه بین المللی ورزش درباره لایحه دفاعیه این باشگاه در خصوص محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی به دلیل تخلف در پرونده انتقال مهدی طارمی از ریزه اسپور ترکیه به پرسپولیس است
باشگاه پرسپولیس از سوی فدراسیون بین المللی فوتبال به دلیل تخلف در انتقال مهدی طارمی، علاوه بر محرومیت از حضور در دو پنجره نقل و انتقالاتی، موظف به پرداخت تضامنی مبلغ ۷۹۰ هزار یورو به همراه مهاجم پرسپولیس است.

مدیران حقوقی باشگاه پرسپولیس تصور نمی کردند پاسخ به آنها تا این حد، طولانی شود. از این رو تصمیم دارند بار دیگر از طریق وکیل بین المللی خود در سوئیس، پیگیری مجددی داشته باشند.

خبرگزاری مهر: باشگاه پرسپولیس هچنان منتظر پاسخ دادگاه بین المللی ورزش درباره لایحه دفاعیه این باشگاه در خصوص محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی به دلیل تخلف در پرونده انتقال مهدی طارمی از ریزه اسپور ترکیه به پرسپولیس است.
پیش از این گفته می شد دادگاه CAS تا پنجم نوامبر (یکشنبه گذشته) به پرسپولیس پاسخ خواهد داد اما این اتفاق تاکنون نیفتاده است.

——————-
خبرگزاری میزان: بعد از اینکه روز گذشته اعلام شد علی اکبر طاهری از سمتش در باشگاه پرسپولیس استعفا داده و حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل موقت این باشگاه انتخاب شده، حرف و حدیث در مورد علت استعفای طاهری به اوج خودش رسید
این منبع آگاه ادامه داد: وقتی امسال باشگاه پرسپولیس بر سر قضیه مانوئل ژوزه و چند پرونده دیگر با مشکل شدید مالی روبرو شد، اسپانسر فعلی آمد و هزینه‌ها را پرداخت کرد. حالا طاهری می‌گوید نامردی است که بخواهد پشت اسپانسر فعلی را خالی کند و دوباره با اسپانسر قبلی ادامه بدهد.

یک منبع آگاه و نزدیک به باشگاه پرسپولیس و وزارت ورزش، در مورد علت استعفای طاهری اظهار داشت: واقعیت این است که حداقل ما اختلافی بین طاهری و سلطانی‌فر ندیدم و وزیر هم همیشه از طاهری حمایت کرد.

خبرگزاری میزان: بعد از اینکه روز گذشته اعلام شد علی اکبر طاهری از سمتش در باشگاه پرسپولیس استعفا داده و حمیدرضا گرشاسبی به عنوان مدیرعامل موقت این باشگاه انتخاب شده، حرف و حدیث در مورد علت استعفای طاهری به اوج خودش رسید.
وی در خصوص اینکه آیا در ناراحتی و استعفای طاهری پای اسپانسر پیشین پرسپولیس در میان است، خاطرنشان کرد: همه می‌دانند که اختلافاتی بین این شخص و طاهری وجود دارد. بعد از اینکه این شخص امسال تبلیغات دور زمین را گرفت و با صدا و سیما هم قراردادی امضا کرد این اختلاف‌ها بیشتر هم شد.

در این میان خیلی‌ها اعتقاد داشتند که اختلاف نظر شدید طاهری با وزیر ورزش علت اصلی این استعفا بوده اما اصل ماجرا چیز دیگری است.

وی در مورد اینکه آیا طاهری با مدیری از مدیران وزارت ورزش هم اختلافی دارد، گفت: همانطور که گفتم بین طاهری و سلطانی‌فر هیچ مشکلی وجود ندارد اما نمی‌دانم در مورد بقیه مدیران وزارت ورزش هم اینچنین است یا خیر؟

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *