تکذیب خبر خروج دیپلمات های سعودی از لبنان + یاردیم: از کار کردن در موناکو لذت می‌برم – مالتی سرچ

خبرگزاری مهر: به نقل از شبکه الجزیره، کاردار سفارت عربستان سعودی در بیروت، خبر خارج شدن دیپلمات های این کشور از لبنان را رد کرد
با این حال برخی منابع لبنانی گزارش دادند که خروج دیپلمات های سعودی از بیروت صحت ندارد و «ولید بخاری» کاردار سفارت عربستان در لبنان با پرواز عادی لبنان را روز گذشته ترک کرده است و فردا صبح باز می گردد.

خبرگزاری مهر: به نقل از شبکه الجزیره، کاردار سفارت عربستان سعودی در بیروت، خبر خارج شدن دیپلمات های این کشور از لبنان را رد کرد.
پیشتر منابع لبنانی اعلام کردند که کاردار و دیپلماتهای سعودی سفارت عربستان در لبنان رهسپار ریاض شده اند.

——————-
ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، موناکو در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ فرانسه از گنگام پذیرایی کرد و توانست با نتیجه‌ قاطع ۶ بر صفر به پیروزی برسد تا همچنان نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده به پاری ‌سن‌ ژرمن باشد
ایسنا: ‌به نقل از اکیپ، موناکو در هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ فرانسه از گنگام پذیرایی کرد و توانست با نتیجه‌ قاطع ۶ بر صفر به پیروزی برسد تا همچنان نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده به پاری ‌سن‌ ژرمن باشد. یاردیم، سرمربی موناکو از عملکرد شاگردانش در این دیدار راضی است و به ستایش از آنها پرداخت.
این مربی پرتغالی گفت‌: نتیجه‌ به خوبی نشان داد که ما شایسته کسب این پیروزی بودیم. بازی خوبی بود. زدن شش گل در یک بازی اصلا آسان نیست اما ما نشان دادیم که می‌توانیم چنین بازی‌های را هم انجام دهیم.

او در پایان صحبت‌های خود، ‌اضافه کرد: خوشحالم که هدایت موناکو را برعهده دارم. از کار کردن با این تیم لذت می‌برم. امیدوارم که این نتایج خوب ادامه‌ داشته باشد و بتوانیم باز هم چنین پیروزی‌های را به دست آوریم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *