جزئیات طرح ترافیک و زوج و فرد در روز دوشنبه + واردات شکر، سال آینده هم ممنوع است – مالتی سرچ

خبرگزاری ایسنا:  جانشین رییس پلیس راهنمایی  و رانندگی تهران بزرگ جزییات اجرای طرح  زوج و فرد از در منازل در روز  دوشنبه را تشریح کرد
عابدی درباره اینکه طرح زوج و فرد از در منازل چند روز ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: تصمیم اتخاذ شده در این خصوص مربوط به روز دوشنبه است و تاکنون برای اجرای آن در روزهای بعدی تصمیم گیری نشده است.

خبرگزاری ایسنا:  جانشین رییس پلیس راهنمایی  و رانندگی تهران بزرگ جزییات اجرای طرح  زوج و فرد از در منازل در روز  دوشنبه را تشریح کرد.
وی بابیان اینکه خودروهای دارای مجوز طرح ترافیک مشکلی برای تردد در سطح شهر ندارند اظهار کرد: طرح ترافیک نیز درهمان ساعت  و  محدوده خود اجرا می شود وتغیری درآن ایجاد نشده است.

جانشین رییس پلیس راهنمایی  و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه خودروها دودزا و آلاینده و قد معاینه فنی نیز توسط ماموران پلیس راهور جریمه خواهند شد درباره جریمه تردد خودروها غیر مجاز در اجرای طرح زوج وفرد گفت: این خودروها در هر ساعت تردد ۲۰۰ هزار ریال جریمه خواهند شد.

 سرهنگ حسن عابدی درباره نحوه اجرای طرح ترافیک وزوج وفرد در روز دوشنبه ۱۶ بهمن‌ماه اظهار کرد: بر اساس تصمیم کمیته کاهش آلودگی هوای تهران در شرایط اضطرار تصمیم بر آن شد که در روز دوشنبه طرح زوج و فرد از در منازل از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۹ اجرایی شود و بر این اساس تمامی خودروهایی که رقم آخر سمت راست پلاکشان عدد فرد باشد فردا در ساعات ذکر شده اجازه  تردد در سطح شهر را ندارند و در صورت ورود غیر مجاز توسط دوربیین‌ها وعوامل راهور جریمه خواهند شد.

——————-
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل دفتر مقررات و استانداردهای بازرگانی جهاد کشاورزی اعلام کرد: با توجه به افزایش تولید و موجودی ذخایر کشور، ممنوعیت واردات شکر برای سال آینده ادامه دارد و فعلا نیازی به واردات نداریم
خبرگزاری ایسنا: مدیر کل دفتر مقررات و استانداردهای بازرگانی جهاد کشاورزی اعلام کرد: با توجه به افزایش تولید و موجودی ذخایر کشور، ممنوعیت واردات شکر برای سال آینده ادامه دارد و فعلا نیازی به واردات نداریم.
براساس آخرین آمار تجارت محصولات کشاورزی طی ۹ ماهه امسال، بیش از ۷۶۴ هزار تن شکر بالغ بر ۳۷۹ میلیون دلار به کشور وارد شده که نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته ۲۷.۷۲ درصد از نظر وزنی و ۳۱.۲۲ درصد از نظر ارزشی افزایش داشته است.

وی ادامه داد: حدود دو میلیون و ۲۰۰ هزار تن میزان نیاز سالانه کشور به شکر است که پیش‌بینی تولید امسال و نیمه اول سال آینده نشان می‌دهد هیچ نیازی به واردات شکر نداریم.

سید جمال مدرسی اظهار کرد: وضعیت تولید شکر در سال‌های گذشته بسیار مناسب بوده و میزان افزایش تولید آن در سال جاری بسیار خوب ارزیابی شده است؛ لذا فعلا نیازی به واردات نداریم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *