خطیبی: تغییر مربی در تراکتورسازی مثبت نبود – مالتی سرچ

ایسنا: حسین خطیبی، مربی و بازیکن سابق تراکتورسازی درباره عملکرد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: تراکتورسازی در بازی دیشب (سه‌شنبه) مانند سایر بازی‌هایش در این مسابقات توانست فرصت‌های زیادی را ایجاد کند اما ضعف این تیم در داشتن بازیکن تمام کننده باعث شد تا آنها باز هم قدر فرصت‌های خود را ندانند و در پایان نتیجه‌ را واگذار کنند
ایسنا: حسین خطیبی، مربی و بازیکن سابق تراکتورسازی درباره عملکرد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا، اظهار کرد: تراکتورسازی در بازی دیشب (سه‌شنبه) مانند سایر بازی‌هایش در این مسابقات توانست فرصت‌های زیادی را ایجاد کند اما ضعف این تیم در داشتن بازیکن تمام کننده باعث شد تا آنها باز هم قدر فرصت‌های خود را ندانند و در پایان نتیجه‌ را واگذار کنند.

پیشکسوت باشگاه تراکتورسازی درباره مدیریت این باشگاه نیز اظهار کرد: این که می‌گویند مدیران تراکتورسازی فوتبالی نیستند، این گونه نیست. آجرلو سابقه زیادی در مدیریت و فوتبال دارد. البته او در این چند سالی که در تراکتورسازی حضور داشته است با مشکلات مالی این تیم نیز دست و پنجه نرم کرده و به تازگی وضعیت اقتصادی این باشگاه رو به بهبود شده است. البته به این مدیرعامل انتقاداتی نیز وارد است. او باید عملکرد خود در تراکتورسازی را کارشناسی و آسیب شناسی کند. آجرلو می‌تواند از مشاوران فنی و دلسوز در کنار خود استفاده کند. مدیران تراکتورسازی باید از پیشکسوتان این باشگاه استفاده کنند و کمیته‌ فنی ایجاد کنند که اعضای آن فوتبالی باشند تا به رشد فنی این تیم کمک کنند. نباید کاری کنند که نتایج سال بعد از امسال نیز بدتر باشد و همین بلایا بر سر تراکتورسازی بیاید. به نظرم تغییراتی در بحث فنی تراکتورسازی لازم است که باید از سوی مدیران با جدیت پیگیری شود.

خطیبی درباره عملکرد ارتوئرول سائلام، تصریح کرد: به نظر من سائلام می‌توانست با این بازیکنان نتایج بهتری بگیرد. تراکتورسازی تیمی است که از آن انتظار می‌رود و باید عملکرد این تیم توسط اعضای باشگاه و مسئولان فنی این تیم کارشناسی و ایرادیابی شود. نظر من این است که مدیران این تیم نباید یحیی گل محمدی را بر کنار می‌کردند، زیرا او توانسته بود شش – هفت بازیکن جوان به تیم تزریق کند و علی‌رغم وجود مشکلات نتایج مناسبی را در نیم فصل نخست کسب کند. از او تیمش انتظار قهرمانی نمی‌رفت و یحیی توانست در حد توان تراکتورسازی نتایج خوبی را کسب کند. به نظر من تغییرات کادر فنی در این تیم مثبت نبود.

او ادامه‌ داد: البته تراکتورسازی از ابتدای فصل، خوب بسته نشد بنابراین نمی‌توان از این تیم انتظار کار ویژه‌ای داشت. ساختار تراکتورسازی از ابتدا مشکل داشت و پتانسیل‌ این تیم در همین حد بود. ما در خط دفاعی مشکل داریم و مهاجم شش‌دانگ هم نداریم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *