درویش: دایی فراتر از انتظار نتیجه گرفت – مالتی سرچ

خبرگزاری فارس: رضا درویش در مورد وضعیت تیم سایپا گفت: بازیکنان ما تمرینات خوبی پشت سر می‌گذارند و عزمشان را جزم کرده‌اند تا با تدابیر تاکتیکی علی دایی نتایج خوبی را کسب کنند، سایپا بازی به بازی جلو می‌رود و این هفته هم خود را برای تقابل با ذوب‌آهن آماده می‌کنیم
مدیرعامل باشگاه سایپا در مورد اینکه امیر قلعه‌نویی در ابتدای فصل گزینه سرمربی‌گری او بود، گفت: هر تیمی دوست دارد مربی بزرگی مثل قلعه‌نویی داشته باشد، همه دوست دارند با چنین مربی‌ای کار کنند. البته هیأت مدیره ما چند گزینه داشت و گزینه اولش علی دایی بود که اگر با او به توافق نمی‌رسیدیم به سراغ امیر قلعه‌نویی می‌رفتیم، به نظرم علی دایی هم با سایپا فراتر از انتظار نتیجه گرفته است با توجه به بازیکنانی که ما داریم و همچنین اشتباهات داوری که به ضرر ما شد تاکنون ۳۵ امتیاز گرفته‌ایم که بسیار خوب بوده است و فراتر از انتظار.

وی در مورد پیروزی ذوب‌آهن مقابل استقلال گفت: ذوب‌آهن تیم بسیار خوبی است، بازیکنان جوان و دونده‌ای دارد، مربی بزرگ و کاردانی مثل قلعه‌نویی دارد بنابراین با این شرایط طبیعی است که تیم خوبی دارد، بازی سختی با ذوب‌آهن داریم و امیدوارم که این مسابقه ۶ امتیازی را ببریم.

خبرگزاری فارس: رضا درویش در مورد وضعیت تیم سایپا گفت: بازیکنان ما تمرینات خوبی پشت سر می‌گذارند و عزمشان را جزم کرده‌اند تا با تدابیر تاکتیکی علی دایی نتایج خوبی را کسب کنند، سایپا بازی به بازی جلو می‌رود و این هفته هم خود را برای تقابل با ذوب‌آهن آماده می‌کنیم. هدف ما در این بازی پیروزی است انشاالله بتوانیم ذوب‌آهن را شکست بدهیم.
درویش تصریح کرد: ذوب‌آهن اکنون ۳۸ امتیاز دارد در حالیکه به اذعان کارشناسان داوری ۸ امتیاز تیم ما به خاطر اشتباهات داوری از دست داد که اگر این ۸ امتیاز را به خاطر داوری از دست نمی‌دادیم اکنون ما ۴۲ امتیازی بودیم و بالاتر از ذوب‌آهن هم قرار می‌گرفتیم.

درویش در مورد اینکه ذوب‌آهن ۸ هفته است که شکست نخورده است، گفت: هدف سایپا این است که در جمع تیم‌های بالای جدول باشد بنابراین باید مقابل تیم‌های مثل ذوب‌آهن نتیجه بگیرد هرچند بازی بسیار سختی است.

وی در مورد مشکلات مالی باشگاه گفت: بخشی از مشکلات حل شده و امیدوارم که بخش دیگر آن هم به زودی برطرف شود.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *