دستیار روحانی، پیگیر پرونده دختران خیابان انقلاب + ملاحی: اهل جنجال نیستیم و فوتبال پاک می‌خواهیم – مالتی سرچ

خبرگزاری ایلنا: شهیندخت مولاردی در رابطه با پیگیری‌هایی صورت گرفته برای بازداشتی‌های اغتشاشات اخیر گفت: وزیر کشور از جانب رئیس‌جمهور مأمور به تهیه گزارش بود که گزارش را تحویل دادند
خبرگزاری ایلنا: شهیندخت مولاردی در رابطه با پیگیری‌هایی صورت گرفته برای بازداشتی‌های اغتشاشات اخیر گفت: وزیر کشور از جانب رئیس‌جمهور مأمور به تهیه گزارش بود که گزارش را تحویل دادند.
وی در رابطه با پرونده دختران معترض به حجاب هم تأکید کرد:  هنوز پیگیری که منتج به نتیجه بشود را نداشتیم اما پیگیر هستیم اطلاع دقیق از تعداد بازداشتی ها نداریم الا آنچه در رسانه‌ها اعلام شد.

دستیار ویژه رئیس‌جمهور در امور حقوق شهروندی خاطرنشان کرد: پیگیری لازم به‌صورت مجموعه‌ای و به‌صورت فردی را داشته‌ایم که الحمدالله به نتیجه رسیده است تا جایی که اطلاع دارم اکثریت بازداشت‌شده‌ها آزادشده‌اند البته پیگیر هستیم اگر دلیل خاص و محکمه‌پسندی وجود ندارد باید الباقی افراد هم آزاد شوند.

وی در بیان دلیل چنین اقداماتی، گفت: این‌گونه پدیده‌های علل مختلفی دارند که متناسب با آن علل باید رفتار خود را تنظیم کنیم و با هر یک از آن‌ها همان رفتار متناسب را داشته باشیم نمی‌توانیم حکم کلی دهیم باید دید این حرکات با چه هدفی صورت گرفته است.

——————-
خبرگزاری فارس: کریم ملاحی در حاشیه تمرین امروز تیم نفت تهران گفت: تمام هدف ما تزریق آرامش به مجموعه نفت است که این موضوع شامل برآورده کردن خواسته های بازیکنان فعلی و پرداخت دیون طلبکاران قبلی است و این موضوع میسر نخواهد شد جز با تلاش و کوشش و توکل به خدا و اهل بیت
خبرگزاری فارس: کریم ملاحی در حاشیه تمرین امروز تیم نفت تهران گفت: تمام هدف ما تزریق آرامش به مجموعه نفت است که این موضوع شامل برآورده کردن خواسته های بازیکنان فعلی و پرداخت دیون طلبکاران قبلی است و این موضوع میسر نخواهد شد جز با تلاش و کوشش و توکل به خدا و اهل بیت.
وی ادامه داد:بازی‌های لیگ به روزهای حساسی رسیده که جا دارد مسئولان سازمان لیگ و کمیته داوران فارغ از رنگ ها و تعصبات استانی همه تیم‌ها را به یک چشم نگاه کرده و با چیدمان صحیح داوران و نطارت کافی برعملکرد آنها شک و شبهه ای برجای نگذارند.

مشاور مالک باشگاه نفت تهران تصریح کرد: ما اهل جارو حنجال ،هیاهو و مصاحبه های آنچنانی نیستیم و اتفاقا در کنار فدراسیون و مجموعه کمیته های فعال در پی فوتبال پاک هستیم و توقع داریم نتایج فوتبال در زمین مسابقه رقم بخورد تا یکبار دیگر فوتبال ایران سربلند باشد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *