دلجویی ستاره مصری العین از مردم امارات + دستیار ظریف با بشار اسد دیدار کرد – مالتی سرچ

ورزش سه: شادی های جنجالی حسین شحات مصری در دیدار با الوحده باعث شد تا جنجال های زیادی در فوتبال امارات ایجاد شود
از سوی دیگر حسین شحات ستاره جنجالی مصری نیز با انتشار عکسی در صفحه شخصی خود با لباس محلی مردم امارات، تلاش کرد تا به هجمه های ایجاد شده پایان بدهد و از مردم امارات عذرخواهی کرده باشد.

دلجویی ستاره مصری العین از مردم امارات

باشگاه الوحده با انتقاد از رفتارهای شحات اعلام کرد که تصمیم ندارد از این بازیکن شکایت کند اما مطمئن است که باشگاه العین با این بازیکن مصری برخورد خواهد کرد تا شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم. این باشگاه در بیانیه خود آورده که انتظار نداشته با وجود برگزاری نشست های اخیر پیرامون اخلاق ورزشی و نزدیکی باشگاه ها، شحات چنین اقدامی انجام دهد اما مطمئن هستند که باشگاه العین برای حفظ روحیه ورزشی اقدامات موثری انجام می دهد.

ورزش سه: شادی های جنجالی حسین شحات مصری در دیدار با الوحده باعث شد تا جنجال های زیادی در فوتبال امارات ایجاد شود. واکنش های این بازیکن به گلزنی در دیدار ابتدای هفته برابر الوحده، با عکس العمل باشگاه الوحده رو به رو شد و این باشگاه با انتشار بیانیه ای رسمی نسبت به این اتفاق واکنش نشان داد.

——————-

خبرگزاری تسنیم: حسین جابری انصاری، حسین جابری انصاری، دستیار وزیر خارجه کشورمان در امور ویژه سیاسی با بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه دیدار کرد

جابری انصاری صبح امروز یکشنبه ۱۳ اسفند ۹۶ در راس هیئتی وارد دمشق پایتخت سوریه شده بود.

خبرگزاری تسنیم: حسین جابری انصاری، حسین جابری انصاری، دستیار وزیر خارجه کشورمان در امور ویژه سیاسی با بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه دیدار کرد.

جابری انصاری، در دیدار با مسئولان عالی‌رتبه سوریه پیرامون آخرین تحولات روندهای آستانه و ژنو و نتایج کنفرانس گفت‌وگوی ملی سوریه در سوچی، گفت‌وگو و تبادل نظر خواهد کرد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *