روز طبیعت در محوطه ورزشگاه آزادی + ساغلام: به سختی کارمان اشراف داریم – مالتی سرچ

 خبرگزاری فارس: دیدار دو تیم استقلال ایران و الریان قطر در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد

* با توجه به اینکه نزدیک به ۶ ساعت به آغاز دیدار استقلال و الریان باقی مانده است اما هواداران در حال ورود به ورزشگاه هستند. تعدادی در چمن‌های اطراف ورزشگاه نشسته‌اند و استراحت می‌کنند و بسیاری از هواداران هم در حال ورود به ورزشگاه هستند تا روی سکوها مستقر شوند.

* بسیاری از هواداران اعتقاد دارند استقلال این بازی را با پیروزی پشت سر می‌گذارد و برای همین برای حمایت از استقلال از ساعت‌ها قبل به ورزشگاه آزادی آمده‌اند.

* نیم ساعت است که درهای سکوهای ورزشگاه آزادی به روی هواداران باز شده است و نزدیک به هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی مستقر هستند.

 خبرگزاری فارس: دیدار دو تیم استقلال ایران و الریان قطر در چارچوب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۲۰ در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

* از نکات جالب توجه این است که خانواده‌های زیادی همراه با فرزندان در اطراف ورزشگاه آزادی روز طبیعت را سپری می‌کنند.

* ترافیکی نیمه سنگینی در محوطه ورزشگاه آزادی وجود دارد و در حال حاضر یکی از پارکینگ‌های ورزشگاه آزادی در حال پر شدن است.

* نیروهای راهنمایی و رانندگی و انتظامی از ساعت‌ها قبل در محوطه ورزشگاه آزادی مستقر هستند تا هواداران با امنیت کامل به سمت ورزشگاه آزادی بروند.

* این بازی مصادف شده با روز طبیعت و هواداران از راه‌های دور و نزدیک در اطراف ورزشگاه آزادی مستقر هستند و روز طبیعت را می‌گذرانند تا آماده بازی حساس استقلال و الریان قطر شوند.

——————-

 خبرگزاری فارس: ارظغرل ساغلام، سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری دیدار با الاهلی عربستان گفت: در باید بگویم که ما در ۲ بازی پیش رو خود تمام امتیازات بازی ها را نیاز داریم
ساغلام در پاسخ به خبرنگار عربستانی درباره وضعیت نامطلوب تراکتور در لیگ ایران و قرار گرفتن این تیم در رده دهم جدول که این امکان دارد که در ادامه بازی های آسیایی اهمیت چندانی به این رقابت ها ندهد و تمام تمرکزش بر روی لیگ و فرار از سقوط به دسته دوم باشد، جواب داد: خیلی خوب به سختی کارمان در لیگ ایران اشراف داریم. ما در شرایط کنونی با مشکلاتی بزرگی از ناحیه بازیکنانمان مواجه هستیم و بسیاری از آنها از لحاظ بدنی آماده نیستند. در شرایط کنونی ما در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا حضور داریم و از شانس خود نهایت استفاده را خواهیم کرد و با تمام قوا برای بازی با الاهلی آماده هستیم. پس از این مسابقات تمام تمرکز خود را به بازی های لیگ ایران خواهیم گذاشت.

وی افزود: ما برای صعود به مرحله باید هر دو بازی پیش رو خودمان را ببریم. البته این را می دانیم که تیم الاهلی تیم بزرگی است و بازیکنان خوبی را در ترکیب خود دارد. در بازی رفت با الاهلی خوب بازی کردیم ولی متاسفانه بازی را باختیم. اکنون در بازی برگشت هم بازی سختی پیش رو داریم. الاهلی برای برد به میدان می آید تا صعودش را قطعی کند و ما نیز فقط به دنبال امتیاز از این بازی و بازی آخر هستیم تا بتوانیم به مرحله بعد صعود کنیم.

 خبرگزاری فارس: ارظغرل ساغلام، سرمربی تراکتورسازی در نشست خبری دیدار با الاهلی عربستان گفت: در باید بگویم که ما در ۲ بازی پیش رو خود تمام امتیازات بازی ها را نیاز داریم.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *