پایان هراس زیدان با لبخند رونالدو + ۳۷ مجروح در پیست آبعلی – مالتی سرچ

ورزش سه: رونالدو در هفته جاری به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ماهیچه ساق پا، مدتی از تمرینات تیمی رئال مادرید دور بود و جلسات تمرینی چهارشنبه و پنج شنبه را از دست داده و مجبور شد در سالن بدنسازی به تنهایی تمرین کند
رونالدو در ۲ هفته اخیر در لالیگا ۴ گل به ثمر رسانده و با روزهای تلخ اوایل فصل فاصله گرفته است و حالا زیدان امیدوار است این روند آمادگی در برهه حساس رئال مادرید در لالیگا و البته لیگ قهرمانان باعث تغییر در سرنوشت سرمربی فرانسوی شود.

پایان هراس زیدان با لبخند رونالدو

پایان هراس زیدان با لبخند رونالدو

پایان هراس زیدان با لبخند رونالدو

ورزش سه: رونالدو در هفته جاری به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ماهیچه ساق پا، مدتی از تمرینات تیمی رئال مادرید دور بود و جلسات تمرینی چهارشنبه و پنج شنبه را از دست داده و مجبور شد در سالن بدنسازی به تنهایی تمرین کند.

اما ستاره ۳۲ ساله و پرتغالی امروز بالاخره در آخرین جلسه تمرینی پیش از دیدار مقابل لوانته در تمرینات گروهی شرگت کرد تا شایعات در خصوص او در مورد احتمال دوری از میادین به پایان برسد.

——————-
خبرگزاری مهر: سعید طاهری، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: علی رغم نصب بنر مبنی بر نبود برف و تعطیلی تمام ایستگاه های پیست آبعلی شاهد جراحت ۳۷ نفر از مسافران و گردشگران در این پیست بودی
به گفته طاهری امدادرسانی در پیست آبعلی در اختیار جمعیت هلال احمر دماوند است و این جمعیت با ۲ دستگاه آمبولانس  یک دستگاه پشتیبان و یک دستگاه آمبولانس عملیاتی و ۶ امدادگر مشغول ارایه خدمات امدادی ودرمانی است.

طاهری اظهار کرد: متاسفانه افراد به بنر موجود در پیست توجه نکرده و تیوب را به ارتفاعات پیست برده و در همان مکان باد کرده و اقدام به تیوب سواری می کردند که نبود برف و نبود شرایط لازم برای تیوب سواری منجر به وقوع حادثه و نهایتا جراحت برای افردادگردشگر شد.

وی افزود: متاسفانه امروز ۳۷ نفر در پیست آبعلی دچار جراحت شدند که ۳۵ نفر از این افراد دچارشکستگی  دست و زخم صورت بودند.

خبرگزاری مهر: سعید طاهری، در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: علی رغم نصب بنر مبنی بر نبود برف و تعطیلی تمام ایستگاه های پیست آبعلی شاهد جراحت ۳۷ نفر از مسافران و گردشگران در این پیست بودی.
رییس هلال احمر دماوند اضافه کرد: پایگاه هلال احمر مستقردر آبعلی این افراد را تحت مداوا قرار دادند.

طاهری گفت: ۲ نفر از این مجدوحان نیز به علت ضایع نخاعی و شکستگی قفسه سینه  به بیمارستان سوم شعبان دماوند اعزام شدند.

وی افزود: علت این حادثه ها و این تعداد مجروحین شلوغ بودن و لغزندگی مسیر و استفاده از تیوب و نیز نبود برف   بوده است.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *